Корзина
43 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
 ТОВАРЫ МОЖНО ОФОРМИТЬ В РАССРОЧКУ !!!
+380506945279
+380506945279
+380932911818
+380967067013
Интернет Маркет Электротоваров
+380932911818
serega_191981

Світлодіодне освітлення. ЩО ЦЕ ТАКЕ? ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ.

Світлодіодне освітлення. ЩО ЦЕ ТАКЕ? ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ.

13.08.15

   Світлодіодне освітлення повсюдно використовується і має широке коло застосування. У всьому світі кольорове світлодіодне освітлення застосовується для підсвічування архітектурних пам'яток і будівель, що мають історичну цінність. У театрах, концертних залах, під час сценічних вистав, в ресторанах, в казино і різних громадських місцях повнокольорове світлодіодне освітлення ідеально для створення яскравих і динамічних світлових вистав.
Освітлення доріг і тунелів, спортивних споруд і арен, вулиць і площ, міських ландшафтів і злітно-посадочних смуг аеропорту неможливо уявити без світлодіодних освітлювальних приладів білого світла з фіксованою колірною температурою. Світлодіодні лампи бувають найрізноманітніших технічних специфікацій, крім того, у них привабливий зовнішній дизайн. Білі світлодіоди активно використовуються в системах загального освітлення. Світлодіодні світлові прилади білого світла знаходять застосування в системах світлових карнизів відбитого світла, робочого освітлення і в стельових світильниках, які встановлюються в магазинах, музеях, офісах, школах, лабораторіях, лікарнях і приватних квартирах. За своєю функціональністю, експлуатаційними характеристиками і економічності правильно сконструйовані світлодіодні світлові прилади перевершують традиційні.
Переваги світлодіодного освітлення:
• Наддовга термін служби. Відсутність нитки розжарення і газорозрядної середовища обумовлює фантастичний термін служби світлодіодів ― до 100 тисяч годин, або 11 років безперервної роботи! Це в 100 разів більше, ніж у лампи розжарювання, і в 5-10 разів більше, ніж у люмінесцентної лампи.
• Низьке енергоспоживання. Світлодіоди є енергозберігаючими джерелами світла, і їх використання дозволяє істотно економити електроенергію в порівнянні з іншими джерелами світла (для прикладу світильник вбудований в стелю споживає близько 85-90Вт, світлодіодний аналог 36Вт, що дозволяє знизити витрати в 2.5 рази і це без урахування заміни перегорають лампочок та утилізації відпрацьованих).
• Робота при низьких температурах. Завдяки напівпровідникової природі світлодіодів їх яскравість обернено пропорційна температурі навколишнього середовища, що робить їх застосування особливо актуальним в наших кліматичних умовах. Діапазон температури експлуатації світлодіодів від -50 ... + 60 С.
• Стійкість до механічних впливів. Відсутність скляних деталей, ниток розжарювання робить світлодіоди стійкими до механічних впливів, ударів і вібрації.
• Висока світловіддача. Яскравість світлодіодів порівнянна з неоном. Для порівняння: звичайна лампа розжарювання дає до 10 люмен на 1 Вт спожитої енергії, світлодіоди ― 50 люмен і вище. Надяскраві світлодіоди забезпечують сильний світловий потік для виробів такого класу, тому модулі можуть застосовуватися не тільки в декоративних цілях, але і для освітлення.
• Простий електромонтаж. Також легке кріплення до будь-якої поверхні істотно полегшують монтаж і ремонт, і відповідно витрати пов'язані з ними.
• безінерційними. Відсутність мерехтіння, негативно позначається на здоров'ї і працездатності. Відсутність ефекту розпалювання (як, наприклад, в люмінесцентних лампах).
• Простота заміни існуючих джерел світла на світлодіодні .Светотехніческіе та електричні параметри світлодіодного освітлення, дозволяють легко замінити будь-які раніше встановлені джерела світла і значно скоротити витрати на експлуатацію та обслуговування. Нарівні з заміною діючого освітлення в будівлях і на виробничих підприємствах, де застосовуються світлодіодні світильники, світлодіодний стрічка може бути використана для створення декоративного підсвічування.
• Екологічна та пожежна безпека світлодіодів. Світлодіоди не містять шкідливих речовин, побічного ультрафіолетового або інфрачервоного випромінювання і майже не нагріваються. Немає необхідності в спеціальної утилізації, що так само знижує витрати на експлуатацію. Таким чином, світлодіодне освітлення має значні переваги перед освітленням на основі газорозрядних ламп з екології (витрати на утилізацію) і пожежної безпеки.
Предыдущие статьи