Корзина
47 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
 ТОВАРЫ МОЖНО ОФОРМИТЬ В РАССРОЧКУ !!!
+380506945279
+380506945279
+380932911818
+380967067013
Интернет Маркет Электротоваров
+380932911818
serega_191981

ВИДИ світлодіодні стрічки

ВИДИ світлодіодні стрічки

04.10.15

ВИДИ    світлодіодні

         cтрічки

компанії   

ledstreet.com.ua

 

Існує безліч видів світлодіодних стрічок (LED-стрічок). Щоб полегшити завдання монтажу, такі стрічки зазвичай випускаються з клейовим шаром, нанесеним на основу стрічки. Які існують види одноколірних світлодіодних стрічок і за якими основними ознаками вони класифікуються? В даний час виробники пропонують безліч світлодіодних стрічок для монтажу на самоклеющейся основі. Основним елементом підсвічування стель і різних ніш в даний час є одноколірні світлодіодні стрічки. Давайте, спробуємо розібратися які вони бувають і чим різняться.

Тип світлодіода

Саме основне відмінність такого виду світлодіодних стрічок ― це тип світлодіода. Сьогодні, при виробництві одноколірних стрічок використовуються світлодіоди двох основних типів. Це світлодіоди SMD +3028 і SMD 5050. Стрічки з такими світлодіодами представлені на малюнку нижче.

 

Що означає абревіатура SMD? Це скорочення від англійського Surface Mounted Device, що в перекладі на російську означає «прилад монтуємий на поверхню».

Придивіться до малюнка, і ви побачите, що світлодіод щільно припаяний до поверхні стрічки. Звідси і назва.

Придивіться до малюнка, і ви побачите, що світлодіод щільно припаяний до поверхні стрічки. Звідси і назва.
Цифра позначає розміри світлодіода в міліметрах. У випадку з SMD +3028 ― розмір світлодіода становить 3,0 на 2,8 міліметра, а у випадку з SMD 5050 ― 5,0 на 5,0 міліметрів.

А ви знаєте, що газорозрядні hid лампи мають ряд переваг перед іншими типами електричних ламп? Дізнайтеся все про вибір таких ламп, прочитавши одну з наших статей.

Прочитайте наш матеріал з прикладом розрахунку енергоефективності світлодіодних ламп і ви зможете зрозуміти для себе, скільки ви заощадите з плином часу в разі заміни традиційних ламп розжарювання.

Щільність світлодіодів ↑

Розібравшись з типами світлодіодів, переходимо до наступного ознакою, розрізняють різні види світлодіодних стрічок: це кількість світлодіодів на метр, інакше званим щільністю світлодіодів. Так, так, саме на метр. Деякі продавці, особливо ті, що продають «готові комплекти», вказують число діодів на продаваний відрізок або котушку стрічки (зазвичай 5 метрів), але ми будемо відштовхуватися від загальноприйнятої системи вимірювання, тобто від щільності світлодіодів на один погонний метр стрічки.

На малюнку нижче докладно зображена повна класифікація стрічок за кількістю діодів

Варто додати, що від кількості діодів безпосередньо залежить потужність і ступінь освітленості стрічки.  

Потужність

Таким чином від щільності розподілу джерел світла ― світлодіодів, ми плавно переходимо до наступного пункту поділу видів світлодіодних стрічок ― потужності. Потужність стрічок вимірюється у ВАТ (Вт) і безпосередньо залежить від розмірів діодів і їх кількості на погонний метр. Стандартна стрічка на SMD 3528 має 60 діодів на метр і споживає 4,8 Вт, стрічка з параметрами 120 діодів на метр споживає 9,6 Вт потужності, і нарешті стрічка 240 діодів на метр ― 16,8 Вт

Для стрічки на SMD 5050 можна визначити потужність, керуючись наступними параметрами:

30 діодів / метр ― 7,2 Вт
60 діодів / метр ― 14,4 Вт
120 діодів / метр ― 28,8 Вт відповідно

Від потужності і метражу стрічки безпосередньо залежить вибір джерела живлення для неї.

Колір світіння стрічки

Наступний параметр, який відрізняє різні види світлодіодних стрічок ― це їх колір світіння. Він може бути абсолютно різним. Але найбільш популярними є білі і жовті стрічки холодних і теплих тонів.

Ступінь вологозахисту ↑

Ну і остання ознака, що розрізняє LED-стрічки ― це їх ступінь вологозахисту.

Розшифровується як Ingress Protection Rating (скорочено ― IP).  

Так називається система класифікації ступенів захисту оболонки електрообладнання від проникнення твердих предметів і води відповідно до міжнародного стандарту. Індекси IP, які використовуються в LED-стрічках: IP 20, IP 65 і IP 68.

IP 20 ― це відкрита світлодіодна стрічка, застосовувана для приміщень, в яких не потрібна додаткова вологозахист, тобто таку стрічку можна використовувати для підсвічування дворівневої стелі, скажімо в спальні або залі, для підсвічування меблів, полиць тощо
IP 65 ― влагозащищенная стрічка, яку добре використовувати. наприклад у ванних кімнатах, в підсвічуванні робочої зони на кухні. Так само її в деяких випадках можна застосовувати з у вуличному освітленні
IP 68 ― повністю влагозащищенная стрічка. Її застосування не обмежені, хоч опускайте у воду (до 1 метра), хоч заморожуйте в лід. Головне при цьому дотримуватися правил протипожежної безпеки

Види світлодіодних стрічок фото

 

Види світлодіодних стрічок відео

 

  Сподобалася стаття? Розкажіть про неї своїм друзям в улюбленої соціальної мережі:   vk.com    www.facebook.com   ok.ru