Корзина
56 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
 ТОВАРЫ МОЖНО ОФОРМИТЬ В РАССРОЧКУ !!!
+380506945279
+380506945279
+380932911818
+380967067013
Интернет Маркет Электротоваров
+380932911818
serega_191981

Енергоефективні світильники для бізнесу.

Енергоефективні світильники для бізнесу.
Светодиодные светильники компании Ledstreet

27.12.16

Енергоефективні світильники для бізнесу.

 

Сьогодні кожен бізнес стикається з жорсткою конкуренцією, тому сучасний світ диктує свої умови успішного його просування.

Багато компаній, особливо малі і початківці, не в силу змагатися з великими підприємствами. Основна причина - відсутність фінансів для більш ефективного ведення бізнесу. Постає питання: чи потрібні мільйони, щоб стати на ноги? І наскільки ефективні затвердження "починайте з малого" та "їжте слона по шматочках"?
Розглянемо основи ефективного ведення бізнесу, виходячи з наступних питань:
Як підвищити рентабельність підприємства, не маючи великих фінансів?
Які фактори відіграють важливу роль в успішності компанії?
Що потрібно запропонувати сучасному покупцеві, щоб забезпечити собі його любов і визнання?


Компанія Ledstreet знає відповіді. Отже, вперед за збагаченням знань.

Світлодіодні світильники 

це освітлювальні елементи нового покоління, які мають величезну перевагу перед звичайними лампами розжарювання. Світлодіодні світильники з'явилися в нашій країні не так давно - у другій половині минулого століття, але на даний момент всім стало ясно, що це - світло нашого майбутнього.

Всі знають, що традиційні лампи розжарювання мають майже непомітне, ледь вловиме для очей людини, але, разом з тим, дуже дражливе мерехтіння. А ось, наприклад, світлодіодні світильники для стін такого побічного ефекту не мають, як, втім, і світлодіодні світильники, які вмонтовані в стелю. Завдяки відсутності регулярного мерехтіння, а також, шкідливих для очей випромінювань - ультрафіолетового та інфрачервоного, сучасні світлодіоди не можуть завдавати ніякої шкоди зору людини, воно не буде знижуватися, а очі будуть надійно захищені від перевтоми. Ці фактори особливо важливі, коли мова йде про загальний висвітленні будь-якої кімнати, в якій людина перебуває постійно - працює за комп'ютером, читає, в'яже або дивиться телевізор. Випромінювання тепла в світлодіодних світильниках саме мінімальне, в зв'язку з цим вони практично не нагрівають навколишні елементи декору і сам світильник, а ще не сушать повітря в кімнаті.

 

Роль світла в формуванні бажань покупців

Успешное ведение бизнеса – это совокупность многих факторов, и освещение является одним из основополагающих. Освещение играет в успешной деятельности компании большую роль. Если это коммерческое учреждение, то приятный свет располагает покупателя к комфорту и расслаблению, следовательно – человек легче расстается с деньгами. Правильное освещение – это мощная движущая сила, которая способна поставить бизнес на ноги и заслужить ему признание покупателей.

 

Економна економія і наскільки вона ефективна?

 

Багато комерційних установ, з метою заощадити, перейшли з ламп розжарювання на ртутні. Економія є, але показник прибутку іноді падає. Справа в тому, що освітлення задає в приміщенні певну обстановку. Якісне світло має до покупки, поганий - пригнічує. Великий мінус ртутних ламп - поступове розжарювання. Тобто відразу після включення світло тьмяний і слабкий, і тільки згодом стає потужним і яскравим. Це величезний недолік, особливо якщо врахувати те, що в денний час багато магазинів вмикають світло тільки тоді, коли зайшов покупець. Чи не кожен покупець захоче чекати, поки лампа нагріється, щоб добре розглянути потрібний товар.

Неякісний і мерехтливе світло здатний зіпсувати враження покупця про магазин в цілому.

Ситуація знайома не тільки магазинам одягу і взуття, а й ювелірним бутіках (переважно приватним підприємцям). Щоб заощадити на електроенергії, приватні підприємці вмикають світло тільки під час присутності в приміщенні потенційних покупців. Але дорогоцінні метали не люблять економію. Щоб розкрити багатогранність їх блиску, потрібен якісний світло. Мерехтіння і миготіння, а ще гірше - тьмяне світло, не принесуть угоді ніякої користі, скоріше навпаки. Природно, гіганти ювелірної справи не можуть дозволити собі так економити. Людина, яка платить кілька (десятків) тисяч за ювелірну прикрасу, явно не бажає псувати зір, розглядаючи межі каменю і якість сплаву. Тому багато уваги приділяється не тільки самому товарі, а й його подачі, в даному випадку - безпосередньо висвітлення, правильне використання якого здатне розкрити секрет успішних продажів.

Упаковка (подача товару) так само важлива, як і сам товар.

Але що робити, якщо ви зайнялися бізнесом самостійно, відкрили невеликий ювелірний магазин і у вас поки немає коштів змагатися з великими корпораціями? А щоб залишатися конкурентоспроможними, треба не відставати в розвитку від провідних компаній. Компанія Ledstreet знає відповідь.

Останнє слово в світі освітлення. Унікальна новинка, аналогів якої немає в Україні

Якщо ви зацікавилися в підвищенні ефективності вашого бізнесу, то представляємо вашій увазі краще альтернативне рішення компактним лампам розжарювання - світлодіодні світильники Bellson 48W "коло" і "квадрат". Дані моделі чудово підходячи для освітлення комерційних підприємств, торгових центрів, ювелірних бутиків, автосалонів, салонів краси і офісів. Високі технічні характеристики зробили led світильники прекрасним енергоефективним рішенням для освітлення бізнесу сьогоднішнього дня.

Чим особливі нові світильники?

По-перше, своєю потужністю. Потужність нових світлодіодних пристроїв становить цілих 48 Вт! Це найпотужніші прилади з усього асортиментного ряду продукції Bellson. Аналогів даними світильників немає ніде в Україні.


По-друге, високим світловим потоком - 3960 Лм. До цього такий високий світловий потік був притаманний тільки промисловим світильників.


Третя перевага - великі розміри (діаметр 600 мм).
Це дозволяє висвітлити більшу площу при використанні меншої кількості пристроїв. Як результат = > якість освітлення на висоті, немає необхідності покупки великої кількості світильників.


Нові світильники від Ledstreet відкривають нові перспективи для вашого бізнесу. Led пристрої служать потужним фактором, основна мета якого - підвищити енергоефективність і підняти рівень продажів.

Переваги led світильників, які перевернули прийняті поняття про якісному освітленні​

1) Висока енергоефективність і прекрасна якість світла
Скільки електроенергії вживає ваше підприємство? Природно, багато. Економити на електриці - не найкращий варіант. Економію можуть зрозуміти рідні, будинки, але навряд чи вона сподобається відвідувачам магазину.
Енергозберігаючі led світильники потужністю 48Вт забезпечують до 50% економії електроенергії, якщо порівнювати їх з компактними ртутними лампами. При цьому гарантується прекрасна якість світла, який не блимає і не мерехтить. Відразу після включення пристроїв приміщення заливається яскравим, потужним і насиченим світлом, з рівномірним світловим потоком і прекрасною передачею кольору. Колір товару виглядає так само яскраво і красиво, як і при денному освітленні.

Світлодіодні світильники Ledstreet надають всі шанси подати покупцеві товар з найвигіднішого боку.

Важливим є те, що світлодіодне освітлення приємне і комфортне для очей. Таке освітлення створює атмосферу домашнього затишку і тепла, в магазин так і хочеться зайти. Навіть якщо людина просто зайшов подивитися на красиво освітлений товар, нічого не купивши, це не привід для розладу. Головне - що ви вже зробили собі рекламу. Не сьогодні так завтра, але відвідувач обов'язково до вас повернеться, щоб знову поринути в цю приємну атмосферу. А там і до укладення угоди недалеко.

2) Довгий термін служби. Відсутність необхідності утилізації

Іноді покупець приходить не за товаром, а за приємною атмосферою і обслуговуванням.

Скільки служить лампа розжарювання? Наболіле питання.

Саме тому люди почали масово переходити на ртутні лампи. Але вони не повністю себе виправдали. Слабкий і тьмяне світло, мерехтіння ... Хороші продажі цього не терплять. Але саме подібні проблеми і рухають прогресом технологій. Недосконалі освітлювальні пристрої і стали основною причиною пошуку альтернативи, яка могла б похвалитися повною відсутністю таких недоліків. Так і з'явилися led пристрою.

Висновок.

Якісне освітлення - це перший крок на шляху до розширення бізнесу і підвищення рівня продажів. Навіть не маючи великих коштів, можна твердо домагатися провідних позицій на ринку. Успіх починається з малого. Тому, їжте слона по шматочках: не беріться за все і відразу. Спочатку модернізуйте свою систему освітлення, і постійний потік покупців вам гарантований. Згодом, коли продажі будуть вищі, а дохід - більше, можна задуматися над наступним етапом розвитку, напр., Відкрити дочірнє підприємство або кілька нових магазинів. Добре налагоджені продажу в одному магазині зможуть покривати ваші витрати на відкриття нових відділень.

Світлодіодні світильники компанії LEDSTREET 25Вт - потужні
технології для потужного бізнесу!

Другие статьи