Корзина
56 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
 ТОВАРЫ МОЖНО ОФОРМИТЬ В РАССРОЧКУ !!!
+380506945279
+380506945279
+380932911818
+380967067013
Интернет Маркет Электротоваров
+380932911818
serega_191981

Світлодіодні світильники для офісу від компанії Ledstreet

Світлодіодні світильники для офісу від компанії Ledstreet
Освещение офисных помещений – одна из наиболее сложных задач для проектировщика. Ведь необходимо обеспечить выполнение множества требований и условий. К примеру, необходимо совместить комфортное, уютное массовое пребывание клиентов и напряжённую...

17.02.17

Світлодіодні світильники та світлодіодне освітлення компанії Ledstreet

Світлодіодні системи освітлення - відносно новий, але стрімко набирає популярність вид джерел світла.

Світлодіоди - це твердотільні джерела світла (solid state light sources) без вмісту всередині себе газу, що не мають спіралей напруження і скляної колби, як люмінесцентні та газорозрядні лампи. Цим пояснюється їх бόльшая міцність, надійність і безпеку. За своєю довговічності вони теж далеко попереду - вона в кілька разів перевищує довговічність будь-яких ламп.

До недавнього часу світловіддача білих світлодіодів була не така висока, як у ламп, але останнім часом і цей показник став краще: сучасні серійно випускаються світлодіоди перевершують люмінесцентні лампи за цим параметром, а кращі зразки - вже явні лідери серед усіх джерел світла. Залишилася єдина причина, що стримує широке використання білих світлодіодів в джерелах освітлення - це їх ціна. Але і вона стрімко знижується, в основному завдяки зусиллям азіатських виробників.

 

Переваги світлодіодних світильників:

Якщо розглядати використання світлодіодних світильників в декоративних цілях (а це дуже і дуже велика різноманітність їх застосувань), то можна виділити наступні явні переваги:

Можливість отримати якісний і стабільний в часі білий світ, а також різноманітні відтінки;
Можливість регулювати яскравість без зміни колірного відтінку.
Можливість отримання направленого і ненаправленного світла, комбінації того й іншого, змішування джерел різної спрямованості і / або колірного відтінку в одному світильнику (при цьому зберігаючи невеликі габарити).
Майже повна відсутність теплового випромінювання з робочою боку світильників - під світлодіодними світильниками не нагріваються освітлювані ними предмети, що особливо важливо для чутливої ​​до нагрівання продукції. Також це сильно знижує духоту в приміщенні, яку неминуче створювали галогенові лампочки.
Довговічність джерела світла: нерідко заявляються цифри 50.000ч і навіть 100.000ч, але реально варто розраховувати на 20-40 тис. Годин. Навіть ця цифра порівнянна із середнім терміном служби самого торгового обладнання і дозволяє забути про постійну заміну перегорілих лампочок.
Безпека - світлодіодні світильники не містять газу і шкідливих сполук, немає скляної колби і інших б'ються частин, працюють від низької напруги (зазвичай від 3 до 24 Вольт постійного струму), не створюють електромагнітних перешкод, міцні і не вибухобезпечні.
Економічність - при тій же освітленості світлодіодні лампи світла споживають в декілька разів менше електроенергії, що при їх тривалому терміні служби з лишком окупає їх вартість та ще виливається в чималу економію коштів при постійно зростаючих тарифах.
Невеликі габарити і вага світлодіодних світильників, можливість адаптації під різні форми і розміри. Можливість виготовлення вельми вузьких світильників, що не ускладнюють огляд вітрини.
Компактні розміри і легкість перевезення дозволяють використовувати їх для роз'їзних виставок або торгівлі, а економічність і низьковольтне харчування дозволяють створити автономні комплекти освітлення для роботи без підключення до мережі.

Освітлення офісних приміщень - одна з найбільш складних завдань для проектувальника. Адже необхідно забезпечити виконання безлічі вимог і умов. Наприклад, необхідно поєднати комфортне, затишне масове перебування клієнтів і напружену багатогодинну роботу персоналу. Потрібно також забезпечити стильний дизайн і оптимальне освітлення робочих місць. Все це під силу тільки професіоналам своєї дела.Светодіодние світильники для офісів

  У даній статті ми (компанія ledstreet.com.ua) постараємося позначити основні умови, концепції, принципи, варіанти і вимоги нормативних документів, що пред'являються до організації освітлення в офісах. Відзначимо, що більшість виробників орієнтують довідково не так на кінцевого споживача, а на інженерів і дизайнерів, вільно орієнтуються в подібних питаннях.

  Отже. Світильники повинні природно вписуватися в дизайн інтер'єру, служити продовженням фірмового стилю, не виділятися як чужорідні деталі інтер'єру. Грамотно організоване освітлення дозволяє створювати і коректувати ситуативну емоційну атмосферу. Ділового спілкування відповідають рівномірно розподілені холодні тони. Щоб створити відчуття неформальної домашньої обстановки забезпечують теплий відбите світло і акцентное освітлення деталей.

  Світлодіодні світильники для офісов .Однако, офіс - це в першу чергу приміщення, призначене для кропіткої, яка потребує уваги та зосередженості, роботи. Тому освітлення має бути максимально функціональним. Співробітники офісу протягом дня тисячі разів переміщують фокус зору між документами, клавіатурою і монітором. Погано організоване освітлення підвищить стомлюваність працівників і знизить продуктивність праці.

  Окрему увагу варто приділити нормативної документації регламентує правила освітлення. У нас в країні діють застарілі БНіП радянських часів, які, тим не менш, потрібно виконувати. Разом з тим, молоді фахівці орієнтуються більше на німецький DIN, американський IES NA і британський CIBCE.
  У нормах і правилах прописано вимоги до рівня освітлення, розподілу яскравості, кольору, обмеження сліпучої дії. Виконання цих приписів часто не обмежує інженерів-проектувальників, а, навпаки, допомагає організувати комфортну робочу обстановку.
  Щоб не порушувати тривимірного сприйняття об'єктів, необхідна наявність м'яко окреслених тіней. При відсутності тіней створиться ефект плоского зображення, а при наявності контрастних тіней, різко погіршується сприйняття. Тому в разі великої відстані від вікна до столу навіть в світлий час доби застосовують додаткові джерела робочого освещенія.Светодіодние світильники для офісів

  Найбільшого поширення набула наступна схема організації освітлення в офісі. Ряд світильників розташовується на стелі вздовж вікна, щоб імітувати денне освітлення. Другий ряд джерел світла знаходиться також на стелі, але на відстані в дві третини від глибини приміщення. Пояснюється не тільки потребою в рівномірному освітленні, а й необхідності в усуненні відбитих відблисків. Крім цього встановлюються світильники, що забезпечують робоче освітлення.

  У практиці світлодіодного освітлення набуло широкого застосування відбитого світла. В офісах це актуально для боротьби з відблисками від оргтехніки. Тим часом, не варто зловживати цим прийомом. Причин цього кілька.

По-перше, частина світлового потоку втрачається за рахунок поглинання відбиває, а це в основному стіни і стеля.

По-друге, спрямовані вгору світильники схильні до швидкого забруднення.

По-третє, для застосування такого комбінованого освітлення потрібно виконати обробку приміщення в світлих тонах. А це, в свою чергу, веде до втрати контрастності і відчуття ненатуральності обстановки.

  Світлодіодні світильники для офісов компанії www.ledstreet.com.ua

Главное, що слід зазначити в застосуванні світлодіодних освітлювальних приладів в офісах це свій підхід до кожного конкретного випадку. В індивідуальних обгороджених кабінетах на передній план виходить функціональність. Для конференц-залів набагато важливіше колірна гамма і гармонійність з інтер'єром. При наявності проектора слід передбачити плавне регулювання рівня яскравості і асиметричне розподіл світлового потоку. Відсутність вікон можна компенсувати прямокутними настінними світильниками з правильно підібраним спектром.
Вкрай бажано доручити проектування освітлення з використанням світлодіодних світильників фахівця. Він зможе забезпечити виконання вимог нормативної документації і при цьому виконати побажання замовника.

Наші світильники і прожектори можете подивитися на нашому сайті компанії www.ledstreet.com.ua

Ви можете зателефонувати нашим Менеджерам і вони зроблять прорахунок освітлення вашого об'єкта.

 

Другие статьи