Корзина
26 отзывов
Оптовые цены!!!  Проверенное качество гарантия!!!
+380
50
694-52-79
+380
50
694-52-79
Сергей
+380
96
706-70-13
Сергей
+380
93
291-18-18
Сергей
Светодиодная продукция и не только ... ОПТ
Светодиодные прожектора COB
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Светодиодные прожектора COB

Сортировка: в виде галереи в виде списка
Возможна электронная оплата:
  
  
товаров на странице:

              Світлодіодні прожектори компаннії LEDSTREET види і переваги    

З приходом світлодіодного енергоефективного обладнання для створення декоративного і звичайного освітлення все частіше використовують світлодіодний прожектор.
Світлодіодний прожектор ― це новинка зовнішнього освітлення, яка характеризується гарною передачею кольору. Конструкція даного прожектора складається з блоку живлення, надпотужного світлодіода, радіатора і рефлекторів, все це поміщено в корпус з міцного алюмінію.
Види світлодіодних прожекторів
На сьогоднішній день відомо кілька видів світлодіодних прожекторів:
Матричні
Грунтові
Лінійні
Підводні
Для ландшафтного підсвічування
У цій статті розглянемо матричні прожектора. Вони дають, безсумнівно, якісне освітлення і з їх допомогою можна створити самі незвичайні і різноманітні світлові ефекти для освітлення безлічі об'єктів: рекламних стендів, підсвічування фасадів будівель, вітрин магазинів, мостів, стовпів, дерев, чагарників і так далі. Крім того, дані прожектора можна використовувати для освітлення всередині приміщення.

                                  Переваги світлодіодних прожекторів

Світлодіодні прожектори мають ряд переваг перед своїми попередниками. Головний їхній плюс ― це економія електроенергії до 65% в порівнянні з галогенними прожекторами. Напруга LEDпрожекторов може становити AC85-265V ― це дуже важливий параметр, так як при істотних скачках напруги від 85 до 265, він працюватиме без будь-яких наслідків і світити весь час однаково, що не скажеш про лампах розжарювання або галогенних, початківців тьмяніти і мигати при скачках напруги!

                                                  

 Ще однією особливістю матричних прожекторів компарінії Ledstreet є відсутність сильного нагріву світильника, що дозволяє дотримуватися всіх вимог пожежної безпеки. У порівнянні з галогенними прожекторами, вони мають довгий термін служби, який може становити до 50 000 годин, при цьому за весь термін служби втрачається всього 5% яскравості. Вони екологічно безпечні, не містити парів ртуті і так далі! Відсутнє ультрафіолетове і інфрачервоне світіння, а також немає мерехтіння, тобто прожектор LED світить рівним світінням.

                       Як вибрати світлодіодний прожектор?

Для того щоб правильно підібрати світлодіодний прожектор, спершу необхідно визначитися, де ви будете застосовувати дане освітлення: на вулиці або в приміщенні. Після чого, в першу чергу, потрібно звернути увагу на ступінь захисту (IP). Для вулиці підходити прожектор із захистом IP65, а для приміщення можна вибирати прожектор з меншою захистом!
Ще один важливий нюанс при виборі світлодіодного прожектора ― це вага прожектора! Може здатися, якщо прожектор легкий ― це добре, але насправді все йде не так! Деякі недобросовісні виробники зменшують вагу за рахунок того, що блок живлення поміщають в пластмасовий контейнер, що знижує його термін служби і безпеку!
Безсумнівною перевагою світлодіодів є те, що вони не тільки впораються з основним завданням світлових приладів ― освітлення поверхні, але зроблять це стильно і красиво.
Що б було все наочно і зрозуміло, проведемо порівняльний аналіз світлодіодного прожектора 50Вт

                                                                      

 

і галогенного прожектора 500 Вт

                                                                     

                                                            

 

Як бачимо в таблиці: світлодіодний прожектор окупає себе майже за рік і, враховуючи той факт, що за час роботи LED прожектора ви зміните не один галогенний прожектор, вибір стає очевидним, що світлодіодні прожектори перевершують своїх конкурентів за всіма показниками!

 

Світлодіодний прожектор 50 Вт в роботі