Корзина
56 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
 ТОВАРЫ МОЖНО ОФОРМИТЬ В РАССРОЧКУ !!!
+380506945279
+380506945279
+380932911818
+380967067013
Интернет Маркет Электротоваров
+380932911818
serega_191981

Вентиляторы Domotec

ПОБУТОВІ Вентилятори: ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ


Для створення комфортних умов перебування людей в приміщенні необхідно забезпечити ефективний повітрообмін. Можна обмежитися природною вентиляцією, але вона має деякі недоліки. Найбільш оптимальним варіантом буде використання примусової вентиляції будинку або квартири. Для її забезпечення необхідно мати спеціальні механічні пристрої для переміщення повітря - вентилятори.

Сьогодні, почувши слово "вентилятор", більшість людей представить пристрій круглої форми з лопатями, яке ганяє повітря в приміщенні і створює ефект прохолоди.

Так, ці пристрої теж є вентиляторами. Але в широкому сенсі це слово визначає набагато більше. Це ще і всі механізми, які використовуються в системах примусової місцевої і припливно-витяжної вентиляції для обдування елементів пристроїв кондиціонування, опалення або охолодження.

Перш за все, хотілося б відзначити, що вибираючи вентилятор, в першу чергу, необхідно розуміти, з якою метою він буде використаний. Існує класифікація всіх вентиляторів за видами.

Нижче ми опишемо, якими бувають вентилятори і де використовується кожен з них.

Вентилятори - це пристрої, покликання забезпечувати переміщення повітря і, залежно від конструкції, можуть мати різне призначення.

У даній статті будуть розглянуті моделі побутових вентиляторів (або як їх ще називають "вентиляторів для дому"), які можна використовувати для забезпечення повітрообміну в будинку або квартирі. Перше завдання, з якою вони справляються - це видалення поганого повітря з приміщень, особливо з ванної кімнати, санвузли та кухні. Для цієї мети можна використовувати настінні вентилятори.

Класифікувати вентилятори, розбити їх по поличках не так вже й просто, адже існують різні показники, які беруться до уваги при класифікації, це:

Місце встановлення,
тип робочого колеса,
функціонал,
конструктивні особливості,
форма.
Природно, деякі агрегати підходять під кілька параметрів

Спробуємо провести класифікацію вентиляторів, залежно від вищевикладених параметрів.

Класифікація вентиляторів
Найбільша класифікація, крім поділу на побутові і промислові, цей поділ їх за типом робочого колеса.

Залежно від типу робочого колеса, вентилятори діляться на:
Осьові.
В осьових вентиляторах повітря переміщається за допомогою крильчатки, яка обертається навколо осі. Осьові вентилятори більше використовуються в побутовому сегменті, вони менш потужні і більш тихі.
Вентилятори - це крильчатка або інакше колесо з лопатей, які кріпляться до втулки під певним кутом до площини обертання. Під час роботи лопаті захоплюють повітря і переміщують його в напрямку обертання осі. Осьові вентилятори характеризуються високим ККД, невисокою ціною і низьким рівнем шуму. У магазині Ledstreet Ви можете ознайомитися з технічними характеристиками і придбати один з осьових вентиляторів брендів Domotec.
Відцентрові (радіальні).
Відцентрові вентилятори оснащені ротором, який приводиться в рух електродвигуном, складається з лопаток спіральної форми і обертається, при цьому повітря рухається радіально від центру і стискається. Потрапляючи потім в корпус, він направляється в вивідний отвір через так звану "равлика". Відцентрові вентилятори застосовуються в системах димовидалення та кондиціонування, повітряно-опалювальних системах, а також в різних технологічних установках. Радіальні вентилятори більше використовуються в промисловості.

За місцем установки вентилятори діляться на:
1. Підлога вентилятори
Ці вентилятори встановлюються безпосередньо в приміщенні і забезпечують переміщення повітря для створення свіжості і комфорту.

Це портативний і практичний варіант для квартири, будинку, офісу в теплу пору року, коли існує дефіцит прохолоди.

Але існують і підлогові вентилятори, які встановлюють у великих приміщеннях і промислових будівлях. Вони більш потужні і завдяки автотрансформаторів, які вбудовані в вентилятор, можуть змінювати швидкість обертання, регулюючи інтенсивність обробки повітря.

2. Настінні вентилятори
Настінні вентилятори відносяться до побутових пристроїв.

Настінні вентилятори - це агрегати, які служать для видалення повітря з приміщень, тобто використовуються як витяжні.

Особливістю даних вентиляторів є невелика потужність і низькі шумові характеристики.

Це недорогий і ефективний спосіб позбутися від поганого повітря, зайвої вологи, домішок в повітрі, шкідливих мікроорганізмів і пилу в невеликих за площею приміщеннях. Витяжні настінні вентилятори використовуються для видалення повітря з приміщень, зокрема, з ванних кімнат і санвузлів.

Настінні вентилятори переважно виготовлені з пластику і для зручності користування можуть бути обладнані додатковими приналежностями.

Датчик вентилятора дозволяє автоматизувати його роботу, залежно від часу або рівня вологості, таким чином, управління вентилятором здійснюється дуже просто.