Корзина
26 отзывов
Оптовые цены!!!  Проверенное качество гарантия!!!
+380
50
694-52-79
+380
50
694-52-79
Сергей
+380
96
706-70-13
Сергей
+380
93
291-18-18
Сергей
Светодиодная продукция и не только ... ОПТ
Светодиодная лента 12V
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Светодиодная лента 12V

Светодио́дная ле́нта — источник света, собранный на основе светодиодов. Представляет собой гибкую печатную (монтажную) плату, на которой равноудалённо друг от друга расположены светодиоды. Обычно ширина ленты составляет 8-20мм, толщина (со светодиодами) 2—3 мм. При изготовлении лента наматывается в рулоны отрезками по м. Для ограничения тока через светодиоды, в электрическую схему ленты вводятся ограничительные сопротивления (резисторы), которые также монтируются на ленте.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
Возможна электронная оплата:
  
  
товаров на странице:

Що таке світлодіодна стрічка?                     

Світлодіодна стрічка ― це гнучка стрічка, яка є платою з контактами, на ній розміщені SMD світлодіоди на деякій відстані один від одного. Для обмеження протікаючого струму на світлодіодним стрічці припаяні резистори. Світлодіодна стрічка ― це потужний інструмент дизайнерів і проектувальників, а також тих, хто хоче додати вишуканості в свій інтер'єр, візуально розширити простір, приховати від очей джерело світла, залишивши лише рівномірне світіння. Світлодіодне підсвічування стелі роблять саме з її допомогою. Світлодіодні стрічки випускаються різних різновидів:

1. ― на основі, що самоклеїться (Вам достатньо зняти захисний шар і приклеїти світлодіодну стрічку на необхідну ділянку, зігнувши її в будь-якій формі) і ― без клейового шару (герметичні стрічки ip68, для кріплення використовуються спеціальні пластикові скоби);

2. ― влагозащищенная IP65 (використовується для підсвічування у ванній, над раковиною, загалом там, де можливе попадання на неї води), ― герметична IP67 і IP68 (для освітлення у вологих приміщеннях, таких як ванна, хамам або під водою) або ― відкрита (для підсвічування інтер'єру, освітлення всередині приміщень, підсвічування стелі);

3. ― багатобарвна світлодіодна RGB лента (Ви можете змінювати колір підсвічування за допомогою RGB-контролера) або ― одноколірна (можливе регулювання яскравості за допомогою диммера); та ін. У різних світлодіодних стрічках використовуються різну кількість і різний тип світлодіодів. Найпоширеніші з них 3 528 і 5050. Дана маркування означає габаритний розмір світлодіода, тобто 3,5мм * 2,8мм або 5мм * 5мм. Світлодіоди типу +3528 мають пластиковий корпус, усередині якого встановлений один кристал ― світлодіод. Світлодіоди типу 5050 мають в пластиковому корпусі три кристали, за рахунок чого світять набагато яскравіше. Кількість світлодіодів в стрічці може бути від 30 до 120 шт. / Метр типу 3528 і від 30 до 60 типу 5050.

Також існують дворядні світлодіодні стрічки, де кількість світлодіодів подвоюється. У продаж надійшла нова серія світлодіодних стрічок з чіпами smd 2835. Стрічка отримала новий чіп з поліпшеними світловими параметрами. Світлодіоди серії smd +2835 завдяки низькій ціні і дуже високою світловіддачі більш 20лм з одного чіпа (при струмі 60мА) стрімко набирають популярність. Стрічки на світлодіодах smd +2835 володіють найефективнішим співвідношенням ціна / люмен, що виводить їх в лідери ринку.

Повідомляємо, що світлодіоди smd +2835 в стрічках використовуються тільки в безпечному режимі, зі зниженим струмом споживання, що дозволяє експлуатувати стрічки довгі роки без втрат яскравості. Стрічки один з небагатьох на ринку продуктів, яка може чесно відпрацювати заявлені виробником 50000 годин експлуатації. Ось так виглядає світлодіодна стрічка для підсвічування стелі на самоклеїться основі. Вона може мати різний колір світіння: білий холодний, білий денний, білий теплий, жовтий, зелений, червоний, синій, пурпуровий, ультрафіолетовий і навіть інфрачервоний (невидимий оку). Всі стрічки упаковані в індивідуальну упаковку по 5 метрів.

                                                             Компанія http://ledstreet.com.ua

 

                                                                                         

 

Які переваги у світлодіодної стрічки компанії    Ledstreet ?

Світлодіодна стрічка споживає мало електрики, а світить дуже яскраво. Наприклад, 10 метрів стрічки споживають енергії менше, ніж лампа розжарювання. Існують різні типи стрічок з різним споживанням енергії, наприклад, 4.8Вт / м, 7.2Вт / м, 9.6Вт / м, 14.4Вт / м, 19.2, 28.8 і 32Вт / м і др.Свет її настільки яскравий, що вона може використовуватися не тільки в якості декоративного підсвічування, а як основне джерело світла. Для використання стрічки в якості основного джерела освітлення потрібно вибирати найяскравіші стрічки led-ted, з такими діодами як +5050 або 5630. Для її установки (монтажу) не потрібно спеціальних навичок та інструментів.

Багато жінок домоглися в своєму будинку комфорту, затишку і зручності, завдяки підсвічуванню, самостійно встановивши її, і не вдаючись до допомоги майстрів (перед цим вони обов'язково проконсультувалися! Ризький пр., Д.58). Термін служби світлодіодної стрічки при правильному монтажі і використанні може досягати 20 років.

Основні переваги світлодіодної стрічки:

— Низьке споживання енергії; Тривалий термін служби (більше 10 років);

— Можливість додання будь-якої форми стрічці, повторюючи контури Вашої стелі;

— Можливість різання стрічки на відрізки потрібної довжини (кратно 3 светодиодам або 2,5 см);

— Направлене рівномірний розподіл світла, ідеальне для інтер'єрної підсвічування і реклами;

— Широкий спектр вибору кольорів;

— Повна відсутність інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання (якщо це, звичайно не спеціальна стрічка інфрачервоного або ультрафіолетового світла);

— Пожежна та екологічна безпека ― світлодіоди не містять ртуті і значно менше виділяють тепла в порівнянні з лампами розжарювання;

— Кольоростійкість ― світлодіоди не змінюють свій колір протягом експлуатаційного терміну;

— Відсутність радіоперешкод ― не впливають на передачу телевізійних сигналів;

 

                                                                                                             

 

У нас вы можете заказать качественную светодиодную ленту в сжатые сроки.

Компанія http://ledstreet.com.ua