Прожектор 200W SMD AVT2-IC білий холодний
Прожектор 200W SMD AVT2-IC — це потужний і надійний освітлювальний прилад, який забезпечить яскраве та ефективне освітлення будь-якого простору. Ідеально підходить для енергоефективного освітлення великих відкритих і закритих просторів, таких як будівельні майданчики, стадіони, фасади будівель і промислові об'єкти та інше.
Основні характеристики прожектора 200W SMD AVT2-IC
- розмір: 358х277х33 mm
- вхідна напруга: AC185-265 V 50/60 Hz
- IP-клас: IP65
- кут випромінювання, градусів:180°
Переваги прожектора SMD AVT2-IC
- Економія енергії: Завдяки високій ефективності світлодіодів, ви зможете значно зменшити витрати на електроенергію.
- Надійність: Прожектор виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу службу та стійкість до зовнішніх впливів.
- Легкість установки: Простий у монтажі та налаштуванні, що дозволяє швидко інтегрувати його у ваш освітлювальний комплекс.
Файли та інструкції
Характеристики
ХарактеристикиКолір світіння
Білий холодний
Температура світіння
6000 K
Колір
Чорний
Тип діода
SMD
Потужність
200W
Робоча напруга
185-265 V
Світловий потік
18500 Lm
IP захист
IP65
Матеріал
Алюміній
Клас енергоефективності
A+
Тип світильника
Прожектор
Ширина
277 мм
Довжина
358 мм
Висота
33 мм
Ресурс роботи
40000 год
Гарантія
24 міс
Бренд
AVT
Країна виробник
Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения ландшафтов, Для освещения парковок, Для освещения улиц, парков, Для ЖКХ, Для освещения рекламных конструкций, Для освещения лестниц, Для освещения входных дверей и ворот, Для освещения садовых дорожек, Для освещения скульптур |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цветовая гамма | Белый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Цвет корпуса | Алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 200 Вт |
| Тип питания | Сеть |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 6500K |
| Источник света | Светодиодная матрица SMD |
| Тип светодиодов | SMD |
Информация для заказа
- Цена: 1 676 ₴




