Прожектор 100W SMD AVT2-IC білий холодний
Прожектор 100W SMD AVT2-IC — це потужний і надійний освітлювальний прилад, який забезпечить яскраве та ефективне освітлення будь-якого простору. Ідеально підходить для енергоефективного освітлення великих відкритих і закритих просторів, таких як будівельні майданчики, стадіони, фасади будівель і промислові об'єкти та інше.
Основні характеристики прожектора 100W SMD AVT2-IC
- розмір: 274х197х28 mm;
- вхідна напруга: AC185-265 V 50/60 Hz;
- IP-клас: IP65;
- кут випромінювання, градусів:180°
Переваги прожектора SMD AVT2-IC
- Економія енергії: Завдяки високій ефективності світлодіодів, ви зможете значно зменшити витрати на електроенергію.
- Надійність: Прожектор виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує тривалу службу та стійкість до зовнішніх впливів.
- Легкість установки: Простий у монтажі та налаштуванні, що дозволяє швидко інтегрувати його у ваш освітлювальний комплекс.
Файли та інструкції
Характеристики
ХарактеристикиКолір світіння
Білий холодний
Температура світіння
6000 K
Колір
Чорний
Тип діода
SMD
Потужність
100W
Робоча напруга
185-265 V
Світловий потік
9500 Lm
IP захист
IP65
Матеріал
Алюміній
Клас енергоефективності
A+
Тип світильника
Прожектор
Ширина
197 мм
Довжина
274 мм
Висота
28 мм
Ресурс роботи
40000 год
Гарантія
24 міс
Бренд
AVT
Країна виробник
Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення сходів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення садових доріжок, Для освітлення скульптур |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна гамма | Білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴




